Elastinė pasipriešinimo juosta TIGUAR® PowerBand GT

Elastinė pasipriešinimo juosta

Purpurinė spalva – lengvas pasipriešinimas
Mėlyna spalva      – vidutinis pasipriešinimas
Alyvinė spalva      – sunkus pasipriešinimas
Pilka spalva           – ypač sunkus pasipriešinimas

Pirkti produktą

Aprašymas

[link_locker] [/link_locker]

Elastinė pasipriešinimo juosta TIGUAR® PowerBand GT

TIGUAR® PowerBand GT elastinės juostos sukurtos bendradarbiaujant su Jakub Podgórski, GT koncensijos įkūrėju. Tvirtos ir atsparios juostos naudojamos netik baziniams pratimams atlikti, bet ir universaliam sportiniam pasiruošimui. Galima tinktis iš 4 skirtingų tamprumų, priklausomai nuo fizinio pasiruošimo ir poreikių. Novatoriška GT koncepsija užtikrina maksimalius rezultatus sportuojant su TIGUAR® PowerBand GT.

4 pasipriešinimo lygiai:

Purpurinė spalva – lengvas pasipriešinimas
Mėlyna spalva – vidutinis pasipriešinimas
Alyvinė spalva – sunkus pasipriešinimas
Pilka spalva – ypač sunkus pasipriešinimas

Elastinė pasipriešinimo juosta, puikiai tinka:

 • aerobikos pratimams;
 • tempimo pratimams;
 • kultūrizmo treniruotėms;
 • svorio kėlimo treniruotėms;
 • greičio ir judrumo pratimams;
 • lankstumo pratimams;
 • reabilitacijos pratimams.

Elastinė pasipriešinimo juosta – labai veiksmingas fitneso įrankis ir tuo pačiu tai puiki galimybė treniruotis namų aplinkoje. Elastinės pasipriešinimo juostos ir turi unikalų spalvų kodavimą, šis kodavimas rodo šių juostų skirtingą tamprumo laipsnį. Juosta suteikia puikią galimybę stiprinti specifines raumenų grupes. Tai galimybė sukurti naujovišką treniruotę kiekvieną dieną ir pasirinkti jums reikalingą intensyvumą. Puikiai tinka kineziterapijai ir reabilitacijai. Juosta suteikia galimybę pastebimai patobulinti, sustiprinti savo kūną per kelias savaites, taip pat nedelsiant padidinti energijos lygį, sveikatą, ištvermę, pasitikėjimą ir bendrą geros savijautos būseną.

Elastinė pasipriešinimo juosta sporte yra naudojama jau daug metų ir naudojama daugelyje sporto ir fitneso sričių: kūno svorio mažinimui, raumenų stiprinimui dirbant su svarmenimis, bėgime, ir kovų menuose. Elastinės juostos paslaptis yra paprasta: kuo labiau juosta tempiama, tuo labiau didėja juostos pasipriešinimas. Pasipriešinimas sukuria puikią laipsnišką galimybę raumenų stiprinimui bei izometrijai.

Elastinė pasipriešinimo juosta:

 • efektyvi priemonė stiprinti specifines apleistas raumenų grupes, kurios neveikiamos tradiciniais pratimais, svarmenimis ar treniruokliais;
 • ekonomiška priemonė: ji yra lengvesnė nei svarmenys ir jos kaina yra mažesnė;
 • patogi namų sąlygomis ir kelionėse;
 • tinkama visiems fitneso lygiams – ir pradedantiesiems ir profesionalams.

Nors elastinės pasipriešinimo gumos (elastinės gumos, juostos mankštai) neatrodo galingai ar įspūdingai, tačiau jų teikiama nauda didžiulė. Jos puikiai tinka viso kūno tobulinimui. Pasipriešinimo treniruotės padidina sąnarius supančių raumenų apsaugą ir gebėjimą atremti smūgius, bei didina raumenų ir sąnarių lankstumą. Treniruočių krūvis stulbinamai dinamiškas ir priklauso tik nuo jūsų išradingumo ir gumos storio.