Stevija tabletės 500 tb

  • Natūralus saldiklis
  • Saldžiausias augalas pasaulyje
  • Sveika ir be kalorijų

Pirkti produktą

Aprašymas

[link_locker] [/link_locker]

Stevija tabletės ( stevia )  –  Saldiklis be kalorijų

Stevija (stevia) – cukraus pakaitalas , žymiai naudingesnis, nes jis neturi kalorijų.

Ištisus šimtmečius Pietų Amerikos indėnai augalą steviją, kurią vadino saldžiąja žole, naudojo kaip saldiklį. Daugelis ekspertų šio augalo ekstraktą laiko geriausiu cukraus pakaitalu. Azijoje stevija – kasdienio vartojimo produktas.

Savybės:

Augale beveik nėra kalorijų ir jis neturi jokio poveikio gliukozės kiekiui kraujyje. Stevijos lapai 30 kartų saldesni nei cukrus. Naudojant iš augalo pagamintą saldiklį neištiks  alkio priepuoliai. Ši žolė normalizuoja kraujospūdį, gerina kepenų ir inkstų darbą, turi antialerginį ir priešuždegiminį poveikius. Ji puikiai tinka vartoti sergantiems diabetu, nes neturi poveikio cukraus kiekiui kraujyje. Dėl savo savybių augalas nesukelia dantų ėduonies.

Stevija parduodama be jokių cheminių priedų, tai svarbiausias jos privalumas, palyginti su kitais dirbtiniais saldikliais. Jos skonis patinka daugumai žmonių. Tie, kuriems jis nepatinka, gali vartoti miltelių pavidalu. Tuomet ji beveik nesiskiria nuo cukraus skonio. Be miltelių, pirkti būna ir skysto koncentrato.

Įsigyti šio cukraus pakaitalo galima internetu arba vaistinėse. Žinoma, galima šį augalą užsiauginti patiems, nusipirkus sėklų.

Vartojimas:

Skirtingai nuo daugelio dirbtinių saldiklių, stevija išlaiko savo gerasias savybes verdant ir kepant net esant 200 laipsnių temperatūrai. Vadinasi, šį cukraus pakaitalą galima naudoti gaminant įvairius patiekalus. Taip sumažinsite suvartojamų kalorijų kiekį ir nereikės atsisakyti saldumynų. Kadangi produktams reikia skirtingo cukraus kiekio, iš pradžių teks paeksperimentuoti. Trys lašai stevijų ekstrakto prilygsta porai saldiklio gabalėlių.

Po ilgų tyrinėjimų ,Europos saugaus maisto produktų vartojimo komisija,  steviją pripažino visiškai saugia vartoti. Mokslininkai nustatė, jog stevija neturi poveikio paveldimumui, nesukelia onkologinių ligų.

Šis augalas vartojamas ne tik kulinarijoje. Dėl turimų vitaminų stevija padeda atsikratyti celiulito, gydo žaizdas ir įtrūkimus, saugo nuo spuogų atsiradimo.

Šaltinis: sekundė.lt

Pakuotė 500 tablečių

Atitikmuo: 1 tabletė atitinka 2,5 g cukraus

Sudedamosios dalys: Natrio bitartratas, Steviolglikozidai, Vyno rūgštis, Rišamosios medžiagos: L-Leucinas, Riebalų rūgščių magnio druskos.

Natūralus saldiklis Stevijos pagrindu. Naudojimas: Tinka karštiems ir šaltiems gėrimams saldinti, greitai tirpsta ir suteikia tokį patį saldų skonį kavai ir arbatai kaip įprastas cukrus.

Stevija tabletės 500 tb

Skysta stevija

Jums taip pat gali patikti…