Pusiausvyros platforma BOSU® PRO

Treniruoklis skirtas balansui ir propriorecepcijai gerinti bei raumenims stiprinti. Treniruoklį galima naudoti pastačius platformą ant grindų arba apvertus, siekiant pasunkinti balanso pratimus.

Aprašymas

Pusiausvyros platforma „Bosu® Pro“ – tai balanso treniruoklis pilvo presui, nugaros raumenims stiprinti. Ši ilgaamžė pusiausvyros platforma skirta komerciniam naudojimui.

Ant pusiausvyros platformos „Bosu® Pro“ stovima viena arba abiem pėdomis, galima atlikti atsispaudimus ir kitus pusiausvyros lavinimo pratimus. Treniruotės esmė – pratimai atliekami ant nestabilaus paviršiaus. Nestabilumas treniruotės metu nuolatos verčia ieškoti kūno pusiausvyros ir taip lavinami gilieji raumenys. „Bosu® Pro“ balanso treniruoklis yra ypač tvirtas ir ilgaamžis, todėl skirtas komerciniam naudojimui.

Pusiausvyros platformą „Bosu® Pro“ sudaro: pripučiamas pusrutulis, kieta plastmasinė 67 cm skersmens platforma ir pompa.

Pusiausvyros platformų „Bosu®“ ir „Bosu®“ Pro“ panašumai ir skirtumai:

Modelių spalva. „Bosu®“ yra šviesesnės mėlynos, o „Bosu® Pro“ – tamsesnės sidabro mėlynumo spalvos.
Platformos „Bosu®“ modelis turi juodą bazę su šešiomis nuo slydimo apsaugančiomis guminėmis kojelėmis. Platformos „Bosu® Pro“ pilka bazė yra lygi, pagaminta iš neslidžios medžiagos, nedarančios žalos grindų dangai.
Pusiausvyros platforma „Bosu® Pro“ – 67 cm skersmens.
Abi versijos išlaiko iki 150kg svorį.
„Bosu® Pro“ modelio pūslė pagaminta iš storesnės gumos – „Bosu®“ sveria 6, 8 kg, „Bosu® Pro“ – 7,8 kg.

Balanso treniruoklis „Bosu® Pro“ palaiko ir lavina sensorines grįžtamojo ryšio sistemas, laikyseną ir funkcinius judesius, koordinacijos, balanso ir neuroraumenų funkciją. Ši pusiausvyros platforma padeda pašalinti neuroraumenų disbalansą ir pagerina gyvenimo kokybę. Sportuojant kuriamas naujas kūno pažinimo, kūno pozicionavimo, grakščios laikysenos ir pasitikėjimo savimi pojūtis.