Ekologiškas Baseino Algicidas-Baktericidas PRISTINE BLUE 946ml

Algicidas / Baktericidas
Dumblių ir bakterijų prevencija
Ekologiškas ir natūralus produktas be chloro

Aprašymas

PristineBlue® yra ekologiškas algicidas / baktericidas, nekenksmingas aplinkai, EPA registruotas ir NSF International sertifikuotas. Skirtas vandens dezinfekcijai bei kontrolei su dumbliais ir bakterijomis.

Vanduo, apdorotas su PristineBlue® yra minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be jokio chemikalų skonio ar kvapo. Jis yra švelnus baseino įrangai, nedirgina akių ir odos, nebalina maudymosi aprangos

ATMERKITE AKIS IR PAŽVELKITE NAUJAI – KRIŠTOLO TYRUMO ATEITIS BE CHLORO!

PristineBlue® aktyvi sudėtinė dalis yra biologiškai aktyvus varis, Europos Sajungos patvirtinta alternatyva, suteikianti galimybę, baseinų, Spa baseinų ir kaitinimosi kubilų savininkams, turėti šviežią ir švarų vandenį be chloro. Išleidžiant mažiau, nei dabar naudojamoms vandens apdorojimo technologijoms su chloru.

Formulė, kuri yra naudojama PristineBlue® yra registruota EPA ir turi NSF/ANSI Standard 60 standartą kaip geriamojo vandens priedas. Baseinų savininkai gali prižiūrėti savo baseinų vandenį naudodami tas pačias chemines priemones, kurios yra naudojamos dumblių ir bakterijų kontrolei daugelyje JAV geriamojo vandens tiekimo šaltinių.

Ilgalaikė PristineBlue® formulė reikalauja dėmesio tik kartą per dvi savaites ir priemonės reikia tik keletos mililitrų ar gramų, o ne litrais ar kilogramais, kaip chloro. PristineBlue® neišsisklaido kaip chloras, todėl yra taupiai naudojamas Jūsų baseine ar Spa, kadangi kiekvienas lašas kovoja su dumbliais ir bakterijomis. Bendrai paskaičiavus, baseino ar Spa priežiūros išlaidos, naudojant PristineBlue® tokio paties laikotarpio priežiūrai, yra tokios pačios arba net mažesnės kaip ir naudojant chlorą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ekologiškas Baseino Algicidas-Baktericidas PRISTINE BLUE 946ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *