Algicidas OCEDIS QT 20 5L Koncentruotas Vandens Dumblių Naikinimas

ALGICIDAS ŠOKAS PRIEŠ DUMBLIUS QT20 SUPER (KONCENTRUOTAS) 5l – dumblių šalinimui ir prevencijai.

Aprašymas

ALGICIDAS ŠOKAS PRIEŠ DUMBLIUS QT20 SUPER (KONCENTRUOTAS) 5l – dumblių šalinimui ir prevencijai.

Algicidas – aukštos kokybės, koncentruotas algicidas, dumblių naikinimui ir prevencijai. Efektyviai sunaikina esamus dumblius ir sudaro prevenciją naujų formavimuisi. Suderinama su visomis filtravimo sistemomis. Didelis efektyvumas kuriam neįtakoja pH lygis.

Naudojimas: PREVENCINĖ BASEINO PRIEŽIŪRA, PRIEŠ JO UŽPILDYMĄ VANDENIU: išleiskite iš baseino seną vandenį, išvalykite ir išpurkškite baseino sienas ir dugną atskiestu ALGICIDU QT20 (1/10). Skirkite ypatingą dėmesį šioms baseino sienų ir dugno dalims: skimeriui, graibštams, latakams, dugno trapui ir cirkuliacinėms angoms. Leiskite produktui veikti vieną valandą prieš baseino užpildymą vandeniu.

PALAIKOMOJI PRIEŽIŪRA: Prasidedant sezonui algicido dozę padvigubinkite. SEZONO METU: Kiekvieną savaitę reikiamą produkto kiekį pilkite tiesiai į baseino vandenį prieš cirkuliacines angas, kuomet yra įjungtas filtravimas. Esant aukštai temperatūrai ir/arba stipriam lietui, jei atsiranda dumblių (baseino sienelės tampa slidžios) atlikite vandens oksidavimą – šoko procedūrą (chloru, bromu, aktyviu deguonimi), kurią papildykite sekančią dieną įpildami divgubą normą algicido.

Dozavimas: 250ml / 10 m3 vandens prasidedant sezonui

Reguliari priežiūra: 100 ml / 10 m3 vandens kas savaitę

Pakuotė: 5 l

Pagaminta: Prancūzijoje